“Parelhoen, een mooie kool, een stuk slagerstouw en een blauwschimmelkaas. Voor dit recept worden alleen maar top-ingrediënten gebruikt. De mooie aderen in de kool combineren perfect met de aderen in de blauwe kaas; wij worden er poëtisch van”,  vertellen Meneer Wateetons en René Zanderink, de auteurs van het kookboek Over Inpakken. “Zeker als het gerecht wordt uitgevoerd wordt met een fantastische Hollandse blauwschimmel- of blauwaderkaas zoals Bastiaansen Blauwe uit Noord-Brabant, of de wereldkampioen: Grevenbroecker van Catharinadal (uit Hamont-Achel, op de Nederlands-Belgische grens).”

Naar het recept…

Recept uit Over Inpakken – Technieken en recepten voor het inpakken en garen in … -Meneer Wateetons en Réne Zanderink

Foto: Saskia Lelieveld


Wijnsuggestie

Zomer Rood van Wijngaard Telgt – Rosé, Pinotin druiven, mooie volle kleur, geur van zacht rood zomerfruit. Zachte, lekkere afdronk, frambozen, aardbeien.

Rosé Cortis van Aan de Breede Beek – Rosé gemaakt van Cabernet Cortis. Aroma’s van aardbei en rood fruit, milde zuren en een licht bittertje

Liever een andere wijn? Zoek in het boek Wijnfestijn of De Wijn-Spijs Bijbel een andere bijpassende wijn.

Aanbevolen